Hakkımızda
Hakkımızda
Soap And Beauty

Hakkımızda

En Doğal & En Saf

İnsanoğlu geçmişten günümüze dek doğadan her zaman faydalanmıştır. Bu fayda kimi zaman yiyecek olarak karşımıza çıkarken kimi zaman da sağlık, kozmetik, kimya, teknik vb. alanlarda karşımıza çıkmaktadır. Yaşamını sürdürmek için doğaya her zaman muhtaç olduğunu bilen insan doğanın kendisine sunduğu bu güzellikler karşısında her zaman minnet duymaktadır. Buradan hareketle Soap and Beauty ailesi olarak, doğanın bize sunduğu bitkilerin tohumlarını, kabuklarını, özütlerini birinci kalite soğuk sıkım sabit yağlarla ve şifalı uçucu yağlarla bir araya getirerek insan vücuduna dost yüksek kaliteli sabunlar ve cilt bakım ürünleri üretiyoruz.

Kullandığımız bütün hammaddeler doğal yöntemlerle elde edilir ve asla zararlı kimyasallar barındırmaz. Çevre bilincinden yoksun, sürdürülebilirlik ilkesine uygun olmayan, gıda olarak yenilemeyen ve geri dönüştürülemeyen hiçbir doğal kaynak kullanmıyoruz.

Temiz İçerikli Kozmetikler

Soap and Beauty ailesi olarak birincil hedefimiz her zaman temiz içerikli kozmetikler üretmektir. Temiz içerikli kozmetik, kimyasal koruyucu barındırmayan, insan metabolizması ve çevre sağlığı için zehir niteliği taşımayan içeriklerden oluşur. Temiz kozmetik ürünlerde Paraben, Alkol, SLS, Sentetik Silikon, Aluminyum, Florür, Alum tuzu, Talk, Metalik oksit bulunmaz. Vücudumuz cildimiz aracılığıyla temas eden kozmetik içeriklerin %60’ını metabolize etmektedir. İşte bu yüzdendir ki sorumluluğumuz çok büyüktür.

Soğuk İşlem Metodu

Soğuk işlem metoduyla üretilen sabunlarımızın içeriğinde sabun, bitkisel gliserin ve sabunlaşmamış yağ dışında hiçbir kimyasal madde bulunmaz.

  • Ürünlerimiz GMP (iyi imalat uygulamaları) kurallarına göre üretilmektedir.
  • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
  • Ürünlerimizde “HELAL SERTİFİKASI” mevcuttur.
  • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Standardı ile performansımızı sürekli arttırma hedefindeyiz.
  • Ürünlerimizi plastik ile buluşturmuyoruz.
  • Dünya yeşiline katkı sağlıyoruz.
  • Sürdürülebilir hayata katkı sağlıyoruz.
  • Enerjiyi verimli kullanıyoruz.
  • Doğaya saygılıyız.

Ürünlerimizi en doğal haliyle üretmek için yola çıktık. Keyifle kullanmanız dileğiyle…

Ticari İşbirliği

Hem Türkiye’de hem de Avrupa ‘da büyümeyi arzu ediyoruz ve gerek satış mağazaları gerekse dağıtımcı ortaklar arıyoruz. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki iletişim araçlarından bize ulaşabilirsiniz.

Telefon : +90 212 450 09 32
Email : info@soapandbeauty.com

WhatsApp: + 90 530 529 7885

Sertifikalarımız

Soap And Beauty olarak, sertifikalarımızı aşağıdan inceleyerek gönül rahatlığı ile alışverişlerinizi güvenli bir şekil de gerçekleştirebilirsiniz.