MENU
+90 212 450 09 32
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

Gizlilik Politikası

Bu internet sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve online abonelik işlemlerinize ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı Gizlilik Bildirimi'nde belirtilen şartlarla tanımlıdır. Bu internet sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz online abonelik hizmetinden yararlanmakla, Gizlilik Bildirimi'nde belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız.


Size güvenli, verimli ve sorunsuz hizmet verebilmek için sizden kişisel bilgilerinizi istememiz gerekebilir.


Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz de sistemimizde saklanmamaktadır.


Genel olarak bu siteyi incelemek satılan ve sergilenen ürünler hakkında bilgi almak istediğiniz takdirde üye olmanıza ve dolayısıyla kişisel bilgilerinizi vermenize gerek yoktur.


Beğendiğiniz bir ürünü alışveriş sepetine kaydetmek ve satın almak istediğinizde kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.


Soap & Beauty kişisel bilgilerinizi herhangi bir 3. kişiye hangi suretle olursa olsun vermemeyi ve/veya alenileştirmemeyi taahhüt eder.


Soap & Beauty yapacağınız alışveriş sonucu bize bildireceğiniz banka hesap bilgileriniz de 3. şahıslara verilmemektedir.


soapandbeauty.com web sayfalarında yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları, görüş ve tavsiyeler, mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Web sayfalarında yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksiklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğabilecek her türlü maddi veya manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun 3. kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Soap and Beauty sorumlu tutulamaz.


Soap % Beauty'de spam kesinlikle yasaktır. Yani sizin isteğiniz olmadan reklam içerikli herhangi bir mail tarafınıza gönderilmez. Ayrıca "arkadaşına gönder" seçeneği ile bir kişiye; sürekli aynı sayfa ya da ürüne ait e-mail'in gönderildiği tespit edilirse üyeliğiniz iptal edilir.


Size sunduğumuz hizmetler çerçevesinde; birlikte çalıştığımız 3. şahıs şirketlere (sms, e-mail, hosting vb.) verdiğimiz kişisel bilgileriniz bu şirketlerin kendi gizlilik politikaları kapsamında korunur. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen info@soapandbeauty.com e-mail adresimizden bize ulaşınız.


Bu anlaşma, T.C yasalarına uygun olarak ve hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi yasadışı, geçersiz veya hukuki açıdan uygulanamaz durumda ise, söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Lütfen herhangi bir soru, sorun ya da öneriniz olursa bize bildirin.